![изображение_viber_2021-05-14_13-03-18](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2021/05/yzobrazhenye_viber_2021-05-14_13-03-18-678x381.jpg)
9 травня в Україні святкували не лише День Перемоги, а й День Матері. Діти групи “Райдуга” теж вирішили вшанувати своїх матусь, сказати їм слова подяки та любові. Під час заняття діти створили ДІМ МРІЇ з конструктора для своїх матусь, зробили аплікацію із своїх долоньок та розфарбували листівки мамам. Під час прогулянки діти взяли участь у творчому конкурсі “Моя матуся найкрасивіша” де вони намалювали своїх матусь крейдою.