Навчання персоналу в рамках тижня безпеки дитини

Згідно плану Тижня безпеки життєдіяльності дитини в дошкільному підрозділі ЗНВК 19 одним із заходів було проведення практичних занять для працівників д/п:

1. Перша допомога при травмах у дітей. Провела медпрацівник Штейнле О.А. На цьому занятті працівники повторили види травм та методи надання першої допомоги. Також на практиці закріпили правила накладання пов’язок та шин.

2. Правила пожежної безпеки, травматизм та гігієна. Провела заняття фахівець з охорони праці Дорошенко І.В. На цьому занятті працівники дізналися про різні види пожеж та методи їх гасіння, ознайомились із видами вогнегасників, правилами їх використання. Педагоги спробували на практиці використати вогнегасник. Також ознайомились із алгоритмом дій при травмах дітей.