![IMG_20220126_092757](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_20220126_092757-678x381.jpg)
Вже три тижні наша малеча насолоджується незвичними для нас стравами, дивується назвами та захоплюється різноманітністю кольорів. Але, що ж є родзинкою кожного з цих блюд? Сьогодні діти групи «Зірочка» разом з вихователем, Бондаренко Ю.О., намагалися в цьому розібратися. Прослухавши бесіду про спеції та приправи, діти з захопленням роздивлялись суміші, пробували їх на смак та розрізняли за ароматами. Завершенням заняття стала цікава гра « Впізнай спецію за ароматом».