![image-2](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/03/image-2-678x381.png)
Освітіні завдання: формувати дружні стосунки в колективі; сприяти накопиченню досвіду доброзичливих відносин, негативне ставлення до грубості; розвивати елементарні уявлення про дружні взаємини; спонукати до осмислення загальнолюдських цінностей і усвідомлення власної внутрішньої позиції; виховувати ввічливість, почуття товариша, бажання прийти на допомогу другові; виховувати взаємини доброзичливості й поваги одне до одного