![image-2](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-2-678x381.png)
Освітіні завдання: активувати знання дітей про життя комах, що з настанням холодів вони ховаються і засинають, а навесні прокидаються; ознайомлювати із зовнішньою будовою комахи; дати знання про те, що комахи є кормом для птахів та деяких тварин; розвивати мовлення, уміння робити елементарні висновки, установлювати екологічний зв’язок у природі; формувати уявлення про те, що кожна жива істота має право на життя; вчити дітей не завдавати шкоди природі; сприяти розвитку спостережливості в природному середовищі; виховувати дбайливе ставлення до живого світу природи.