![image-3](http://do2.school19.zp.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-3-678x381.png)
Освітіні завдання: закріпити уявлення дітей про послідовність весняних змін у природі; уточнювати знання про характерні ознаки весни формувати в дітей уявлення про ознаки, прикмети, сезонні зміни в живій та неживій природі, пов’язані з літом; розвивати зорову та слухову увагу, удосконалювати здатність спостерігати за довкіллям; виховувати позитивне емоційне ставлення до природи рідного краю, прагнення берегти її.